Edukacja

Australia Study – co warto wiedzieć o naszej agencji

10 września, 2017 •• Wojtek ••

Australia Study Educational Services – to właśnie my!  Otwieramy drzwi do przygody w Australii – tak można nas określić jednym zdaniem. Jesteśmy zespołem, ale nasza historia zaczęła się od jednego, zafascynowanego Australią człowieka.

Trochę historii

Agencja została założona przez Polaka, Wojciecha Wawrzyńskiego, który do Australii przyjechał w 2000 roku na wizie studenckiej, miesiąc po uzyskaniu tytułu magistra Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu. Wyjazd miał być tymczasowy, a jego celem było podszkolenie języka angielskiego, przygoda i poznanie ludzi z całego świata. Wojciech kibicował również polskim sportowcom, którzy w 2000 roku brali udział w Letnich Igrzyskach Olimpijskich w Sydney. Po pierwszym roku pobytu w Australii rozpoczął pracę w jednej ze szkół jako koordynator prac dla studentów międzynarodowych, a potem zaczął udzielać się w agencjach studenckich działających w Sydney. Po kilku latach, posiadając już australijskie obywatelstwo oraz znając doskonale realia życia na Antypodach, Wojtek postanowił wykorzystać swoją wiedzę i doświadczenie. I tak w 2006 roku założył agencję Australia Study, która pomaga ludziom z całego świata w organizacji wyjazdów do Australii zmieniając ich marzenia w realny cel. W pierwszych latach działalności firma współpracowała z innymi organizacjami i pod ich patronatem pomagała w organizacji wyjazdów na wizy studenckie i „working holiday” do Australii. Przez lata pracy Australia Study rozwinęła zakres swojej działalności – powstały nowe działy specjalizujące się w branży turystycznej, informatycznej oraz HR. Zespół Australia Study opracował również własne kursy języka angielskiego Online.

Australia Study dziś

Obecnie nasza podstawowa działalność to naprawdę spełnianie marzeń wielu młodych ludzi. Organizujemy wyjazdy edukacyjne do Australii na tzw. wizie studenckiej, a także wyjazdy na wizie turystycznej oraz wizie Work and Holiday. Siedziba główna naszej agencji mieści się oczywiście w Sydney, ale posiadamy również oddziały w Polsce (Gdańsk), w Indonezji (Bandung) oraz w Wielkiej Brytanii (Londyn). Przez 10 lat swojej działalności pomogliśmy ponad 5 tysiącom osób z całego świata rozpocząć przygodę na Antypodach. Jesteśmy przewodnikami w podróży do Australii, zaczynając od procesu wizowego, przez odbiór z lotniska i zakwaterowanie, po znalezienie pracy i aklimatyzację. Na tym nasza pomoc się nie kończy, jeśli marzenia stają się rzeczywistością i pobyt tymczasowy zamienia się w stały, kierujemy do agentów migracyjnych, którzy dzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem. W ubiegłym roku zdecydowaliśmy się wyjść bezpośrednio do osób zainteresowanych wyjazdami edukacyjnymi do Australii i na podstawie swojego długoletniego doświadczenia w australijskim systemie edukacyjnym i wizowym stworzyć nową jakość w ich organizacji. Zależy nam, aby program wyjazdów dopasowany był indywidualnie do potrzeb, celów oraz możliwości uczestnika. Nasz cel to bezpieczny pobyt młodych ludzi w Australii i możliwość przeżycia fascynującej przygody. Robimy wszystko, by ten wyjazd dał największe szanse na rozwój zawodowy i karierę zarówno w Australii jak i w ojczystym kraju. Każde nasze działania podejmujemy z myślą, że dajemy narzędzia i wiedzę, które pomagają w spełnianiu australijskich marzeń tak, jak w 2000 roku spełnił je założyciel Piotr. Ta przygoda naprawdę nie ma końca, mamy kontakt z klientami, którzy wrócili z Australii. Łączymy tych, którzy z nami spełniają swój australijski sen.