Nasze usługi

Chcemy, żeby Twoje marzenia stały się rzeczywistością.

Program Nauka i Praca w Australii

Program Nauka i Praca to dla Ciebie szansa na zrealizowanie marzenia o Australii. Wiemy, że taki wyjazd do duża zmiana w życiu, dlatego staramy się jak najbardziej ułatwić Ci jego organizację. Z chęcią opowiemy Ci o programie i jego możliwościach. Z przyjemnością rozwiejemy wszelkie wątpliwości. Doradzimy, jaką szkołę i kurs wybrać, by jak najlepiej odpowiadała na Twoje ambicje i potrzeby. Weźmiemy pod uwagę Twój budżet i dopasujemy najlepsze rozwiązanie. Przeprowadzimy Cię przez cały proces rekrutacyjny do szkoły. Pomożemy Ci wypełnić dokumenty i podpisać umowę ze szkołą. Dzięki nam skupisz się na tym, co dla Ciebie najważniejsze – planowaniu swojej przygody w Australii!

Wiza do Australii

Kiedy otrzymasz umowę ze szkoły, będziemy mogli w Twoim imieniu przeprowadzić proces wizowy. Zdajemy sobie sprawę, że formalności związane z wizami i urzędem imigracyjnym mogą wydawać się skomplikowane. Od tego jesteśmy my! Krok po kroku wyjaśnimy Ci, jak zgromadzić i wypełnić potrzebne dokumenty oraz złożyć aplikację. Będziesz mieć pewność, że wiza nie zostanie odrzucona z powodu błędnego wypełnienia wniosku czy braków w dokumentacji. Możesz nas pytać o wszystko, co związane z wizami. Odpowiemy na każde pytanie.

Odbiór i zakwaterowanie

Na lotnisku będzie czekał na Ciebie nasz reprezentant, który zawiezie Cię do Twojego miejsca zamieszkania (studenckie mieszkanie, lub też australijska rodzina). Zadbamy o to, aby Twoje pierwsze dni w Australii były bezstresowe! Pomożemy Ci się zaaklimatyzować i pozytywnie nastroić na cały pobyt w Krainie Kangurów.

Praca i życie w Australii – praktyczne porady

Gdy już otrząśniesz się po zmianie klimatu i stref czasowych, wpadnij do naszego biura (w Sydney). Chętnie poznamy Cię osobiście oraz opowiemy o życiu w Australii. Możesz liczyć na nasze porady związane z lokalną kulturą, codziennym życiem czy podróżowaniem po Australii. Otrzymasz od nas również praktyczny przewodnik dla studentów. Pomożemy Ci otworzyć rachunek bankowy oraz zarejestrować numer podatkowy. Ponadto służymy pomocą w kolejnym bardzo ważnym aspekcie Twojego wyjazdu – znalezieniu pracy. Razem z nami wyszlifujesz swoje CV i otrzymasz od nas mnóstwo ogłoszeń o pracę i kontaktów do pracodawców. Wyjaśnimy, czego unikać na rozmowie o pracę, a co jest mile widziane. Z nami nabierzesz pewności siebie i dostaniesz pracę, która zapewni Ci utrzymanie podczas pobytu.

Pobyt w Australii

Przez cały proces trwania Twojego pobytu w Australii zapewnimy Ci opiekę naszego polskojęzycznego biura w Sydney. Nie krępuj się nas nachodzić. Pamiętaj: nie ma głupich pytań, a każda Twoja potrzeba jest dla nas ważna. Utrzymujemy kontakt ze wszystkimi naszymi klientami, także tymi, którzy już opuścili Australię. Jesteśmy dumni z tej międzynarodowej sieci kontaktów, która każdego roku powiększa się o kolejne osoby spełniające swój australijski sen.

Emigracja do Australii

A może chcesz zostać w Australii na stałe? Tu również możesz liczyć na naszą pomoc. Współpracujemy z profesjonalnymi agentami i prawnikami migracyjnymi, którzy pokierują Cię przez ten długi proces. Pomogą Ci się do tego przygotować i zgromadzić wszelkie wymagane dokumenty. Dzięki nim masz szansę otrzymać wizę stałego pobytu i spełnić swój sen o życiu w Australii.