Nasze usługi – AustraliaStudy.pl

Nasze Usługi

 Ciesz się z pobytu w Australii my zajmiemy się resztą.

 

 

Nauka i Praca

 

 

 

Wiza do Australii

 

 

Odbiór i zakwaterowanie

 

 

 

Praca i życie

 

 

Pobyt w Australii

 

 

 

Emigracja

 

 

Będziemy przewodnikami w Twojej podróży do Australii. Zorganizujemy cały wyjazd. Załatwimy za Ciebie proces wizowy. Doradzimy wybór szkoły i kursu dopasowane do Twoich marzeń i planów. Bezpłatnie odbierzemy Cię z lotniska i zapewnimy zakwaterowanie. Pomożemy w znalezieniu pracy, dzięki której opłacisz szkołę i się utrzymasz. Przez cały pobyt będziesz pod opieką naszego polskojęzycznego biura w Sydney. Opowiemy Ci o australijskich realiach, zasadach i ciekawostkach. Pomożemy Ci się zaaklimatyzować. Jeśli będziesz chcieć zostać w Australii na stałe – zostaw to nam, skierujemy cię do agentów migracyjnych, którzy chętnie Ci pomogą i podzielą się swoją wiedzą.

Chcemy, żeby twoje marzenia stały się rzeczywistością.

Program Nauka i Praca w Australii

  • Program Nauka i Praca to dla Ciebie szansa na zrealizowanie marzenia o Australii. Wiemy, że taki wyjazd do totalna zmiana w życiu, dlatego staramy się jak najbardziej ułatwić Ci jego organizację. Z chęcią opowiemy Ci o programie i możliwościach, jakie daje. Z przyjemnością rozwiejemy wszelkie wątpliwości. Doradzimy, jaką szkołę i kurs wybrać, by jak najlepiej odpowiadała na Twoje ambicje i potrzeby. Weźmiemy pod uwagę Twój budżet i dopasujemy najopowiedniejsze rozwiązanie. Przeprowadzimy Cię przez cały proces rekrutacyjny do szkoły. Pomożemy Ci wypełnić dokumenty, powierdzić znajomość języka, opłacić czesne, czy podpisać umowę ze szkołą. Dzięki nam skupisz się na tym, co dla Ciebie najważniejsze – planowaniu swojej przygody i życia w Australii.

Wiza do Australii

  • Kiedy otrzymasz umowę ze szkoły, będziemy mogli w Twoim imieniu przeprowadzić proces wizowy. Zdajemy sobie sprawę, że terminologia związana z wizami i urzędem imigracyjnym może wydawać się skomplikowana. Od tego jesteśmy my. Krok po kroku wyjaśnimy Ci, jak zgromadzić i wypełnić potrzebne dokumenty oraz złożyć aplikację. Będziesz mieć pewność, że wiza nie zostanie odrzucona z powodu błędnego wypełnienia wniosku czy braków w dokumentacji. Możesz nas pytać o wszystko, co związane z wizami.Odpowiemy na każde pytanie.

Odbiór i zakwaterowanie

  • Na lotnisku będzie czekał na Ciebie nasz kierowca, który zawiezie Cię do Twojego tymczasowego miejsca zamieszkania. Będziesz mieć pewność, że Twoje pierwsze chwile na antypodach upłyną bezstresowo. Pomożemy Ci się zaaklimatyzować i pozytywnie nastroić na cały pobyt w Krainie Kangurów. Tobie pozostaje jedynie chłonąć każdą chwilę w nowym miejscu.

Praca i życie w Australii – praktyczne porady

  • Gdy już otrząśniesz się po zmianie klimatu i stref czasowych, wpadnij do naszego biura (jeśli będziesz w Sydney). Chętnie poznamy Cię osobiście oraz opowiemy o życiu w Australii. Możesz liczyć na nasze porady związane z lokalną kulturą, codziennym życiem czy podróżowaniem po kontynencie australijskim. Otrzymasz od nas również praktyczny przewodnik dla studentów. Pomożemy Ci otworzyć rachunek bankowy oraz zarejestrować numer podatkowy. Ponadto służymy pomocą w kolejnym bardzo ważnym aspekcie Twojego wyjazdu – znalezieniu pracy. Razem z nami wyszlifujesz swoje CV i otrzymasz od nas mnóstwo ogłoszeń o pracę i kontaktów do pracodawców. Wyjaśnimy, czego unikać na rozmowie o pracę, a co jest mile widziane. Z nami nabierzesz pewności siebie i dostaniesz pracę, która zapewni Ci utrzymanie podczas pobytu.

Pobyt w Australii

  • Przez cały proces trwania Twojego pobytu w Australii zapewnimy Ci opiekę naszego polskojęzycznego biura w Sydney. Nie krępuj się nas nachodzić. Pamiętaj: nie ma głupich pytań, a każda Twoja potrzeba jest dla nas ważna. Utrzymujemy kontakt ze wszystkimi naszymi klientami, także tymi, którzy już opuścili Australię. Jesteśmy dumni z tej międzynarodowej sieci kontaktów, która każdego roku powiększa się o kolejne osoby spełniające swój australijski sen.

Emigracja do Australii

  • A może chcesz zostać w Australii na stałe? Tu również możesz liczyć na naszą pomoc. Współpracujemy z profesjonalnymi agentami i prawnikami migracyjnymi, którzy pokierują Cię przez ten długi proces. Pomogą Ci się do tego przygotować i zgromadzić wszelkie wymagane dokumenty. Dzięki nim masz szansę otrzymać wizę stałego pobytu i spełnić swój sen o życiu w Australii.

 

Chciałbyś wiedzieć więcej?

Skontaktuj się z nami. Chętnie udzielimy dodatkowych informacji o kursach.

//]]> preloader