fbpx

Nasze usługi

Chcemy, żeby Twoje marzenia stały się rzeczywistością.

Program Nauka i Praca w Australii

Program Nauka i Praca to dla Ciebie szansa na zrealizowanie marzenia o Australii. Wiemy, że taki wyjazd do totalna zmiana w życiu, dlatego staramy się jak najbardziej ułatwić Ci jego organizację. Z chęcią opowiemy Ci o programie i możliwościach, jakie daje. Z przyjemnością rozwiejemy wszelkie wątpliwości. Doradzimy, jaką szkołę i kurs wybrać, by jak najlepiej odpowiadała na Twoje ambicje i potrzeby. Weźmiemy pod uwagę Twój budżet i dopasujemy najopowiedniejsze rozwiązanie. Przeprowadzimy Cię przez cały proces rekrutacyjny do szkoły. Pomożemy Ci wypełnić dokumenty, powierdzić znajomość języka, opłacić czesne, czy podpisać umowę ze szkołą. Dzięki nam skupisz się na tym, co dla Ciebie najważniejsze – planowaniu swojej przygody i życia w Australii.

Wiza do Australii

Kiedy otrzymasz umowę ze szkoły, będziemy mogli w Twoim imieniu przeprowadzić proces wizowy. Zdajemy sobie sprawę, że terminologia związana z wizami i urzędem imigracyjnym może wydawać się skomplikowana. Od tego jesteśmy my. Krok po kroku wyjaśnimy Ci, jak zgromadzić i wypełnić potrzebne dokumenty oraz złożyć aplikację. Będziesz mieć pewność, że wiza nie zostanie odrzucona z powodu błędnego wypełnienia wniosku czy braków w dokumentacji. Możesz nas pytać o wszystko, co związane z wizami.Odpowiemy na każde pytanie.

Odbiór i zakwaterowanie

Na lotnisku będzie czekał na Ciebie nasz kierowca, który zawiezie Cię do Twojego tymczasowego miejsca zamieszkania. Będziesz mieć pewność, że Twoje pierwsze chwile na antypodach upłyną bezstresowo. Pomożemy Ci się zaaklimatyzować i pozytywnie nastroić na cały pobyt w Krainie Kangurów. Tobie pozostaje jedynie chłonąć każdą chwilę w nowym miejscu.

Praca i życie w Australii – praktyczne porady

Gdy już otrząśniesz się po zmianie klimatu i stref czasowych, wpadnij do naszego biura (jeśli będziesz w Sydney). Chętnie poznamy Cię osobiście oraz opowiemy o życiu w Australii. Możesz liczyć na nasze porady związane z lokalną kulturą, codziennym życiem czy podróżowaniem po kontynencie australijskim. Otrzymasz od nas również praktyczny przewodnik dla studentów. Pomożemy Ci otworzyć rachunek bankowy oraz zarejestrować numer podatkowy. Ponadto służymy pomocą w kolejnym bardzo ważnym aspekcie Twojego wyjazdu – znalezieniu pracy. Razem z nami wyszlifujesz swoje CV i otrzymasz od nas mnóstwo ogłoszeń o pracę i kontaktów do pracodawców. Wyjaśnimy, czego unikać na rozmowie o pracę, a co jest mile widziane. Z nami nabierzesz pewności siebie i dostaniesz pracę, która zapewni Ci utrzymanie podczas pobytu.

Pobyt w Australii

Przez cały proces trwania Twojego pobytu w Australii zapewnimy Ci opiekę naszego polskojęzycznego biura w Sydney. Nie krępuj się nas nachodzić. Pamiętaj: nie ma głupich pytań, a każda Twoja potrzeba jest dla nas ważna. Utrzymujemy kontakt ze wszystkimi naszymi klientami, także tymi, którzy już opuścili Australię. Jesteśmy dumni z tej międzynarodowej sieci kontaktów, która każdego roku powiększa się o kolejne osoby spełniające swój australijski sen.

Emigracja do Australii

A może chcesz zostać w Australii na stałe? Tu również możesz liczyć na naszą pomoc. Współpracujemy z profesjonalnymi agentami i prawnikami migracyjnymi, którzy pokierują Cię przez ten długi proces. Pomogą Ci się do tego przygotować i zgromadzić wszelkie wymagane dokumenty. Dzięki nim masz szansę otrzymać wizę stałego pobytu i spełnić swój sen o życiu w Australii.