Nasza firma

Australia Study Educational Services jest australijską agencją edukacyjną. Została założona w 2006 roku przez Polaka Wojciecha Wawrzyńskiego, który na stałe mieszka w Australii.

Wojtek do Australii przyjechał w 2000 roku na wizie studenckiej, miesiąc po uzyskaniu tytułu magistra na Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu. Wyjazd miał być tymczasowy a jego celem było podszkolenie języka angielskiego, przygoda, poznanie ludzi z całego świata a także kibicowanie polskim sportowcom którzy w 2000 roku brali udział na Letnich Igrzyskach Olimpijskich w Sydney. Jednakże fascynacja Australią i możliowsciami jakie Australia mu zaoferowała zdecydował sie na pozostanie na dlużej…

Po 1 roku pobytu w Australii rozpoczął prace w jednej ze szkół jako koordynator prac dla studentów miedzynarodowych, a potem zaczął pracowac w agencjach studenckich działających w Sydney, po kilku latach posiadając już australijskie obywatelstwo oraz znając doskonale realia życia na antypodach Wojtek postanowił swoją wiedzę i doświadczenie wykorzystać i w 2006 roku założył firmę Australia Study, która pomaga ludziom z całego świata w organizacji wyjazdów do Australii zmieniając ich marzenia w realny cel.

W pierwszych latach działalności firma współpracowała z innymi organizacjami i pod ich patronatem pomagała w organizacji wyjazdów na wizy studenckie i working holiday do Australii.

W trakcie dzialaności Australia Study rozwinęła zakres swojej działalności i tak powstały nowe działy specjalizujące sie w branży turystycznej, informatycznej oraz HR. Zespól Autralia Study opracował również własne kursy języka Angielskiego Online.

Obecnie podstawowym zakresem działalności Australia Study jest organizacja wyjazdów edukacyjnych do Australii na tzw. wizie studenckiej a także wyjazdów na wizie turystycznej oraz wizie Work & Holiday.

Siedziba główna naszej agencji mieści w Sydney a drugie biuro w Australii jest w Adelaide, posiadamy również oddziały poza Australia w Polsce (Gdańsk), w Finlandii (Helsinki), w Hiszpanii (Walencja), w Indonezji (Bandung) w Malezji (Kuala Lumpur) . Przez ponad 20 lat swojej działalności pomogliśmy ponad 7 tysiącom osób z całego świata rozpocząć przygodę na antypodach.

Australia-Study-Team