Edukacja
Język angielski

Kursy angielskiego w Australii

19 maja, 2023 •• Adrianna ••

W dzisiejszych czasach znajomość języka angielskiego to absolutna podstawa. Kursy angielskiego w Australii to idealna okazja do tego, aby Twój angielski wzniósł się na kolejny poziom. Dzięki niemu z łatwością odnajdziesz się w międzynarodowym środowisku i wykonasz swój pierwszy krok do sukcesu w Australii!

Dlaczego kurs angielskiego w Australii?

Kurs angielskiego w Australii sprawi, że udoskonalisz swoje umiejętności i zyskasz płynność w posługiwaniu się językiem. Po ukończeniu takiego kursu możesz z łatwością przenieść się na uczelnię wyższą lub na jeden z kursów przygotowujących do profesjonalnych egzaminów językowych, takich jak IELTS, TOEFL lub Cambridge. Taki kurs to również niesamowita okazja na nowe znajomości. Poznasz ludzi z całego świata, z którymi nie tylko będzie okazja na wymianę cennych doświadczeń, ale również na zanurzenie się w głębokich konwersacjach, które umożliwi Twój poziom języka angielskiego. Kurs angielskiego w Australii, nie tylko wzbogaci Twoje CV, ale również pozwoli ci się wyróżnić na rynku pracy.

Sydney Opera House
Sydney Opera House
Flaga Australii
Flaga Australii

Oferta australijskich kursów językowych:

Kursy angielskiego w Australii charakteryzują się bardzo bogatą ofertą, z której każdy wybierze coś dla siebie. Rodzaj oraz długość zależy indywidualnie od stopnia znajomości języka oraz poziomu jaki się chce osiągnąć.

Rodzaje kursów angielskiego w Australii:

  • Angielski ogólny (General English) – elastyczne terminy rozpoczęcia (w każdy poniedziałek), dostępne wszystkie poziomy
  • Kursy przygotowujące do egzaminu IELTS lub Cambridge (IELTS Preparation, Cambridge Preparation).
  • Kursy akademickie przygotowuje do nauki w języku angielskim na uniwersytetach. Skierowany jest do osób zainteresowanych studiami wyższymi w Australii lub w innym kraju anglojęzycznym.
  • Kursy specjalistyczne przygotowują do pracy w konkretnej branży, w której dominuje angielski branżowy (np. English for Business)

Czas trwania kursów jest zróżnicowany i zależy od Twoich preferencji i dostępności. Dostępne są różne poziomy nauki: od podstawowego do zaawansowanego. Kurs angielskiego w Australii jest intensywny (20 godzin w tygodniu), dzięki czemu w szybkim tempie zauważysz postępy! Koszty kursów języka angielskiego w Australii zależne są od szkoły, lokalizacji, długości oraz rodzaju kursu.

Szeroki zakres kursów angielskiego w Australii to niesamowita możliwość do rozwoju zarówno pod kątem akademickim, jak i osobistym. Umów się na bezpłatną konsultację, a chętnie pomożemy Ci wybrać kurs odpowiedni dla Ciebie!

Autorzy: Aleksandra Dudek, Adrianna Maksym.