Edukacja
Praca

Praktyki w Australii – jak zrealizować swoje marzenia o pracy za granicą?

4 kwietnia, 2024 •• Adrianna ••

Praktyki w Australii dają możliwość podniesienia swoich kompetencji zawodowych, ale nie tylko. Jest to także szansa na przeprowadzkę i osiedlenie się w tym pięknym kraju. Australia oferuje wiele możliwości rozwoju zawodowego i szansę znalezienia dobrze płatnej pracy. Chcesz wyjechać na praktyki w Australii? Z nami to możliwe! W naszym artykule przedstawiamy szczegóły współpracy z Talent on the Move. Poznaj bliżej ten program praktyk i spełnij swoje marzenia!

praktyki-w-australii-brisbane

Czym jest program Talent on the Move i jak zorganizować praktyki w Australii?

Talent on the Move wspiera talenty z różnych zakątków świata. Jest to program stworzony dla osób, które marzą o pracy i życiu w Australii. Dzięki współpracy z Talent on the Move możemy zaoferować wsparcie w organizacji praktyk w Australii dla osób poniżej 45 roku życia. Program kierowany jest do osób, które mogą pochwalić się określonymi kwalifikacjami lub doświadczeniem zawodowym. Jeżeli chcesz poznać szczegóły, skontaktuj się z nami. W Australia Study zapewniamy pomoc na każdym etapie organizacji praktyk. Współpracujemy z organizatorami staży z różnych dziedzin, dzięki czemu możemy zaoferować Ci wiele możliwości rozwoju. Pomożemy Ci spełnić Twoje cele zawodowe i edukacyjne.

Praktyki w Australii – jak możemy Ci pomóc?

W ramach Talent on the Move oferujemy:

Wsparcie w procesie imigracji

Przerażają Cię procedury imigracyjne? Pomożemy Ci w uzyskaniu odpowiedniej wizy i dokumentów niezbędnych do pracy w Australii.

Pomoc w znalezieniu pracy

Identyfikujemy umiejętności, preferencje zawodowe i cele kariery. Na tej podstawie pomagamy znaleźć odpowiednią pracę zgodną z Twoimi oczekiwaniami.

Wsparcie w relokacji

Zapewniamy pomoc w procesie relokacji, w znalezieniu zakwaterowania, załatwieniu formalności związanych z przeprowadzką oraz dostosowaniu się do nowego środowiska życia i pracy. Przez cały pobyt będziesz mógł liczyć na wsparcie naszego pracownika. W każdej chwili możesz zgłosić się do naszego biura w Sydney, w dowolnej sprawie.

W Australia Study, we współpracy z Talent on the Move, pomagamy w procesie imigracji i organizacji praktyk. Jeśli planujesz wyjazd do Australii połączony z pracą, jest to rozwiązanie dla Ciebie!

internship-talentonthemove-australia

Jak skorzystać z praktyk w ramach Talent on the Move?

Najpierw wypełnij formularz kontaktowy. Po przeanalizowaniu zgłoszenia skontaktujemy się z Tobą, aby omówić wszystkie szczegóły. Następnie udostępnimy Twoją aplikację pracodawcom, z którymi współpracujemy w ramach organizacji praktyk. Na końcu przedstawimy Ci kilka propozycji praktyk w Australii, co pozwoli Ci wybrać opcję, która jest najbliższa Twoim zawodowym celom.

Jak widzisz, praca w Australii jest na wyciągnięcie ręki! Jeśli marzysz o zmianie miejsca do życia, szukasz możliwości rozwoju lub chcesz się przekwalifikować, to praktyki w Australii są idealnym rozwiązaniem. Oferujemy kompleksowe wsparcie w planowaniu wyjazdu, szukaniu pracy i relokacji. Niezależnie od Twoich celów zawodowych czy osobistych, Talent on the Move może pomóc Ci zrealizować Twoje marzenia o pracy i życiu w Australii.