Edukacja

Program Nauka i Praca w Australii

4 lipca, 2023 •• Adrianna ••

Krajobrazy, kultura, otwartość społeczeństwa oraz dynamiczny rynek pracy sprawiają, że Australia jest atrakcyjnym miejscem dla studentów chcących zdobyć wykształcenie na najwyższym poziomie. Australijskie uczelnie cieszące się popularnością i uznaniem na skalę światową przyciągają studentów z całego świata. Myślisz o połączeniu nauki, pracy i podróży? Australia jest na Twojej bucket list od lat? Program Nauka i Praca w Australii na wizie studenckiej w Australii to idealne rozwiązanie!

Nauka w Australii

Z każdym rokiem do Australii przybywa coraz więcej studentów z całego świata. Dobrze zaprojektowany system edukacji wyższej oraz wysokie miejsca australijskich uczelni w światowych rankingach przyciągają młodych ludzi ze wszystkich stron globu. Nauka w Australii to nie tylko zdobycie wiedzy w wybranej dziedzinie. To także możliwość rozwinięcia umiejętności miękkich, poznania nowych kultur i nawiązania międzynarodowych znajomości. Australijskie uczelnie oferują szeroką gamę kursów zawodowych oraz studiów wyższych. Niezależnie od tego, czy interesujesz się informatyką, grafiką komputerową, biznesem, marketingiem, architekturą, sztuką, inżynierią czy medycyną, znajdziesz odpowiedni program dla siebie.

nauka-i-praca-w-australii
Nauka i Praca w Australii

Praca w Australii

Możliwość pracy na wizie studenckiej zachęca studentów do przyjazdu do Australii. Wiza studencka (Subclass 500) w Australii daje możliwość pracy do 48h/2 tyg., a w czasie wakacji można pracować na cały etat. Praca w Australii może pomóc w pokryciu kosztów życia oraz dać możliwość zdobycia cennego i praktycznego doświadczenia zawodowego.

Możliwości pracy w Australii są różnorodne. Możesz podjąć pracę na kampusie uczelni, w restauracjach, sklepach, hotelach, a także w branżach związanych z Twoim obszarem studiów. Praca w Australii może dostarczyć Ci cennych umiejętności, doświadczenia zawodowego oraz umożliwić nawiązanie sieci międzynarodowych kontaktów.

Wiza Studencka do Australii –  wymogi:

Aby studiować w Australii, wymagane jest posiadanie odpowiedniej wizy. Aby ją uzyskać należy posiadać:

1.  Przyjęcie do australijskiej uczelni na studia lub kurs angielskiego lub kurs zawodowy

2.  Confirmation of Enrollment (CoE), czyli dokument potwierdzający przyjęcie na uczelnię

3. Ubezpieczenie zdrowotne

4. Ważny paszport

Z Australia Study masz spokojną głowę. Ułatwimy Ci wszystkie formalności! Pomożemy wybrać szkołę, zaaplikować na kurs, zorganizować ubezpieczenie oraz zaaplikować o wizę. Masz pytania? Umów się na bezpłatną konsultację.

Program Nauka i Praca w Australii to niezwykła możliwość rozwoju osobistego i zawodowego. Pozwala na zdobycie wiedzy na najwyższym poziomie, nawiązanie międzynarodowych kontaktów, rozwinięcie umiejętności miękkich oraz zdobycie cennego doświadczenia zawodowego. Planując swoją przygodę na programie Nauka i Praca w Australii, pamiętaj o odpowiednim wyborze uczelni i programu studiów, zaznajomieniu się z wymogami wizowymi, a także wykorzystaniu możliwości podjęcia pracy i rozwoju kariery po ukończeniu studiów. Niezależnie od tego, jakie cele i marzenia masz na przyszłość, Australia może być inspirującym miejscem, które otworzy przed Tobą wiele drzwi.

surfing-australia

Autorzy: Aleksandra Dudek, Adrianna Maksym